LAJMI I FUNDIT:

Betis 0-0 Real Madrid, notat e lojtarëve – Bravo dhe Valverde më të mirët

Betis 0-0 Real Madrid, notat e lojtarëve – Bravo dhe Valverde më të mirët

Real Madridi ka vazhduar me barazime në La Liga, këtë herë pa gola ndaj Real Betisit.

Reklama

Më i miri në këtë takim për vendasit ishte portieri Claudio Bravo, i cili u vlerësua me notën 8.3. Ata që dëshpëruan ishin William Carvalho dhe Ayoze Perez.

Në anën tjetër të mysafirët Federico Valverde ishte më i miri, por edhe Eder Militao e Thibaut Courtois.

Kurse Eduardo Camavinga dhe Vinicius Junior nuk ishin në elementin e tyre më të mirë.

Ndeshja e radhës e ekipit të Carlo Ancelotti është kundër Espanyolit, ndërsa i Manuel Pellegrinit ndaj Villarrealit. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kështu do të duket Real Madridi pa treshen Benzema, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

Kështu do të duket Real Madridi pa treshen Benzema, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

La Liga
Harry Kane ka refuzuar Bayern Munichin, por dy gjigantë evropianë mbeten në garë

Harry Kane ka refuzuar Bayern Munichin, por dy gjigantë evropianë mbeten në garë

Premier League
Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Premier League
“Galtier u shpreh jo shumë saktë” - PSG korrigjon trajnerin në lidhje me deklaratën për Leo Messin

“Galtier u shpreh jo shumë saktë” - PSG korrigjon trajnerin në lidhje me deklaratën për Leo Messin

Ligat tjera
Drita ndryshon tërësisht për sezonin e ri: Largime të shumta, oferta nga Evropa për yjet e skuadrës dhe afrimet e mundshme në verë

Drita ndryshon tërësisht për sezonin e ri: Largime të shumta, oferta nga Evropa për yjet e skuadrës dhe afrimet e mundshme në verë

Lavdim Pireva
Barcelona do të përjashtohet nga Liga e Kampionëve për një vit?

Barcelona do të përjashtohet nga Liga e Kampionëve për një vit?

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori