LAJMI I FUNDIT:

Bebe Rexha lanson këngën e re “Call On Me”

Bebe Rexha lanson këngën e re “Call On Me”
Foto: Instagram

Ashtu siç kishte paralajmëruar prej disa ditësh, Bebe Rexha, ka publikuar projektin e ri muzikor.

Reklama

“Call On Me” mban titullin kënga, të cilën e ka shoqëruar me një video në platformën YouTube.

Ky projekt ndërkohë është pjesë e albumit të saj të ri “Bebe”, i cili pritet të lansohet i plotë më 28 prill.

Foto: Screenshot/YouTube

E njëjta këngë ka qenë e nominuar edhe në “Grammy Awards 2023”, por që nuk është shpërblyer me ndonjë çmim.

Bebe Rexha paralajmëron publikimin e këngës së re "Call On Me" të premten
Lexo po ashtu Bebe Rexha paralajmëron publikimin e këngës së re "Call On Me" të premten

Artistja shqiptare ditë më parë fitoi një çmim në ‘iHeart Radio Awards 2023” për “I’m Good (Blue)” me David Guettan.

View this post on Instagram

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Biondja do të rikthehet me album të ri dy vite pas “Better Mistakes” që rezultoi të jetë mjaft i suksesshëm.

Ajo edhe vitin që lamë pas ka qenë një nga emrat më të diskutuar në tregun muzikor ndërkombëtar dhe jo vetëm. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Kim Kardashian vë në pah fizikun atraktiv në pozat e reja

Kim Kardashian vë në pah fizikun atraktiv në pozat e reja

Magazina
Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Magazina
Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Magazina
Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Magazina
Kalo në kategori