Beatrix Ramosaj shihet gjysmë e zhveshur para fillimit të spektaklit të BB VIP, mbulon gjoksin me duar

Spektakli Big Brother VIP ka marr vëmendje të madhe dhe banorët komentohen pothuajse për secilin veprim që bëjnë.

Duke qenë të rrethuar me kamera 24 orë, ata shpesh herë ndodhen edhe në situata të sikletshme, dhe një e tillë së fundmi ka ndodhur edhe me Beatrix Ramosaj.

Gjatë kohësh që të gjithë ndodheshin në dhomën e grimit duke u bërë gati për spektaklin e sotëm, në një momente Beatrix shihet gjysmë e zhveshur teksa mundohet ta mbuloi gjoksin me duar.

Foto: Top Channel

Këngëtarja shihet e veshur me një fustan të gjelbër dypjesësh, ndërsa ndihmohet nga grimeret gjatë momentit kur ndodhet ‘topless’.

Banorët festojnë 100 ditë brenda shtëpisë së Big Brother VIP Banorët festojnë 100 ditë brenda shtëpisë së Big Brother VIP

Ndërkohë, kujtojmë që ditëve të fundit kishte një ftohje mes raportit të këngëtares dhe partnerit të saj, Donaldit, por që dyshja janë sqaruar duke vazhduar kështu ta shijojnë romancën e tyre që lindi brenda shtëpisë.

Foto: Top Channel

Ndryshe, sonte (e premte) mbahet spektakli javorë që pritet edhe eliminimi i njërit prej banorëve. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

VËMENDJE: Telegrafi.com ka sjell platformën më të re të komentimit - bëni RESET fjalëkalimin me emailin paraprak për të pasur qasje menjëherë

Platforma e re e komentimit përfshin shumë ndryshime dhe risi të cilat jua lehtësojnë shprehjen e mendimit mbi çështjet e ndryshme. Për të pasur qasje në historinë e llogarisë dhe komenteve tuaja të mëhershme, ju duhet ta bëni Reset fjalëkalimin me e-mailin e përdorur në llogarinë paraprake