LAJMI I FUNDIT:

Bashkohen Kristen Stewart dhe Robert Pattinson

Bashkohen Kristen Stewart dhe Robert Pattinson

Marrëdhënia 3-vjeçare e tyre përfundoi kur u shfaqën fotografitë e Kristen Stewart me producentin e ‘Snow White And The Huntsman’, Rupert Sanders.

Reklama

Por vetëm muajt e fundit është përfolur për një rikthim të çiftit të famshëm të aktorëve Kristen Stewart dhe Robert Pattinson.

Së fundi aktorët janë parë së bashku mbrëmjen e së shtunës në Chateau Marmont.

Të pranishëm në një festë për Lily-Rose Depp, ata u panë jashtë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

27-vjeçarja ishte e veshur e gjitha me të zeza dhe duket sikur po pi duhan. Ndërsa Robert mban një kapele të zezë, i veshur me xhaketë e xhinsa.

Yjet e Twilight u raportua në prill se janë parë disa herë bashkë. Sipas burimeve ata po përpiqen që ti marrin gjërat shtruar por ndjejnë akoma për njëri-tjetrin.

Kristen është në një lidhje edhe me ëngjëllin e Victoria’s Secret, Stella Maxwel.

Ato duket se kanë një marrëdhënie të mirë por hera e fundit që janë parë bashkë është muajin e kaluar pas shfaqjes së modës Moschino.

“Kristen është duke shpresuar që Robert të jetë serioz kur thotë se e ka falur,”-tha burimi, duke iu referuar tradhëtisë që aktorja i bëri Robert me producentin Rupert Sand.

Deri në fund të vitit të kaluar, Robert ishte i fejuar me këngëtaren angleze FKA Twigs. Por nuk dihet se përse çifti i dha fund.

Kristen dhe Robert u takuan për herë të parë në setin e Twilight në vitin 2008 dhe filluan të takoheshin pak kohë më pas.

Ata ishin një nga çiftet më të dashura të Hollyëood derisa i dhanë fund në vitin 2013, pas skandalit të tradhtisë së Kristen me Rupert.

Në trend Magazina

Më shumë
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Rikthyer nga Zelanda e Re në Kosovë, Vesa Luma: Më kishte marrë malli për muzikën dhe vendin

Rikthyer nga Zelanda e Re në Kosovë, Vesa Luma: Më kishte marrë malli për muzikën dhe vendin

Butrint Avdyli
Kalo në kategori