Arta Bajrami ka prezantuar para fansave këngën e saj të re. “S’ke ditë me m’dashtë” titullohet projekti i ri i këngëtares së njohur, i cili është i zhanrit baladë.

Kënga është punuar nga Don Arbas në studion e tij, ArbaSound, ndërsa për tekstin është kujdesur Arsim Bunjaku.

Arta Bajrami në klipin e ri (Foto: YouTube)

Për anën vizuale është kujdesur produksiont Imagine Films që e ka xhiruar videoklipin.

Arta në këtë klip është shfaqur si bionde, teksa ka rrëmbyer vëmendje me dukjen e saj elegante.

Arta Bajrami akuzon Taynën dhe Rinën për kopjim në veshje Arta Bajrami akuzon Taynën dhe Rinën për kopjim në veshje

Këngëtarja, e cila së fundmi akuzoi Taynën e Rinën për kopjim në veshje, ka premtuar se do t’i lansojë edhe disa projekte të tjera në ditët në vijim. /Telegrafi/