LAJMI I FUNDIT:

Arsenali ka gjashtë dilema në ditën e fundit të afatit kalimtar, Xhaka dhe Mustafi në listë

Arsenali ka gjashtë dilema në ditën e fundit të afatit kalimtar, Xhaka dhe Mustafi në listë

Arsenal mund të bëjë shumë ndryshime në ditën e fundit të afatit kalimtar. 

Reklama

Sipas The Sun, Manchester City do të bëjë ofertë prej 60 milionë funte për  Alexis Sanchezin.

Alex Oxlade-Chamberlain tashmë mund të quhet një lojtar i Liverpoolit për shumën e 40 milionë eurove.

Lojarët që mund të largohen nëse ka një ofertë të mirë janë edhe Granit Xhaka, Shkodran Mustafi dhe Lucas Perez.

Nuk përjashtohet as largimi i Calum Chambers, ndërsa Kieran Gibbs u shit te West Brom për 7 milionë funte.

Arsenali lidhet vetëm me mbrojtësin e West Brom, Jonny Evans, i cili mund të ndërrojë skuadër sot. /Telegrafi/ 


Në trend Sport

Më shumë
Ilkay Gundogan 'pajtohet me një marrëveshje trevjeçare' për t'u larguar nga Man City

Ilkay Gundogan 'pajtohet me një marrëveshje trevjeçare' për t'u larguar nga Man City

Ndërkombëtare
Më në fund zgjidhet debati për 'GOAT', tashmë ka një fitues të qartë

Më në fund zgjidhet debati për 'GOAT', tashmë ka një fitues të qartë

Ndërkombëtare
Tuchel kërkon largimin e shtatë yjeve nga Bayern Munichu këtë verë, Sadio Mane mund të jetë largimi kryesor

Tuchel kërkon largimin e shtatë yjeve nga Bayern Munichu këtë verë, Sadio Mane mund të jetë largimi kryesor

Bundesliga
De Bruyne zbulon se çfarë i duhet Man Cityt kundër Interit në finalen e Ligës së Kampionëve

De Bruyne zbulon se çfarë i duhet Man Cityt kundër Interit në finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Atletico Madridi dëshiron rinovimin e kontratave me katër yjet e ekipit, por u kërkon të ulin pagat

Atletico Madridi dëshiron rinovimin e kontratave me katër yjet e ekipit, por u kërkon të ulin pagat

La Liga
Zyrtare: Konrad Laimer, lojtar i ri i Bayern Munichut

Zyrtare: Konrad Laimer, lojtar i ri i Bayern Munichut

Bundesliga
Kalo në kategori