LAJMI I FUNDIT:
Alex Oxlade-Chamberlain

Alex Oxlade-Chamberlain

119 Artikuj

Info

Mesfushori anglez ka lindur më 15 gusht 1993. Te Liverpooli ka ardhur nga Arsenalit, ndërsa në të kaluarën ka luajtur edhe për Southamptonin.

Liverpooli konfirmon largimin e Alex Oxlade-Chamberlain

Liverpooli konfirmon largimin e Alex Oxlade-Chamberlain

Premier League
Lista me 10 yjet që janë pa kontrata pas 30 qershorit

Lista me 10 yjet që janë pa kontrata pas 30 qershorit

Ndërkombëtare
Liverpooli konfirmon largimin e katër yjeve të skuadrës, në mesin e tyre edhe Firmino dhe Milner

Liverpooli konfirmon largimin e katër yjeve të skuadrës, në mesin e tyre edhe Firmino dhe Milner

Premier League
Katër largimet e sigurta nga Liverpooli si lojtarë të lirë këtë verë

Katër largimet e sigurta nga Liverpooli si lojtarë të lirë këtë verë

Premier League
Eksod në ekipin e Liverpoolit, në verë pritet të largohen 14 lojtarë

Eksod në ekipin e Liverpoolit, në verë pritet të largohen 14 lojtarë

Premier League
Juren Klopp ka gati fshesën – 13 lojtarë do të largohen nga ‘Anfield’

Juren Klopp ka gati fshesën – 13 lojtarë do të largohen nga ‘Anfield’

Premier League
Liverpooli revolucion total: Largohen pesë lojtarë, kontratat e të cilëve skadojnë në verë

Liverpooli revolucion total: Largohen pesë lojtarë, kontratat e të cilëve skadojnë në verë

Premier League
Jo vetëm Firmino, edhe dy lojtarë të tjerë të Liverpoolit largohen në verë si të lirë

Jo vetëm Firmino, edhe dy lojtarë të tjerë të Liverpoolit largohen në verë si të lirë

Premier League
Formacioni i Arsenalit që e ka mposhtur për herë të fundit Cityn në Ligën Premier

Formacioni i Arsenalit që e ka mposhtur për herë të fundit Cityn në Ligën Premier

Premier League
Liverpooli duhet të largojë dy lojtarë për të regjistruar Gakpon në Ligën e Kampionëve

Liverpooli duhet të largojë dy lojtarë për të regjistruar Gakpon në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Pesë yje të Liverpoolit që mund të largohen nga klubi në janar

Pesë yje të Liverpoolit që mund të largohen nga klubi në janar

Premier League
Shtatë yjet e Anglisë që mendohej se do të shkëlqenin në Kupën e Botës, por ku shkoi keq për ta?

Shtatë yjet e Anglisë që mendohej se do të shkëlqenin në Kupën e Botës, por ku shkoi keq për ta?

Driton Gajraku
Liverpooli projekton tre shitje në afatin kalimtar të janarit

Liverpooli projekton tre shitje në afatin kalimtar të janarit

Premier League
Shtëpia e Perrie Edwards dhe Alex Oxlade-Chamberlain grabitet derisa ata ndodheshin brenda me fëmijën e tyre

Shtëpia e Perrie Edwards dhe Alex Oxlade-Chamberlain grabitet derisa ata ndodheshin brenda me fëmijën e tyre

Yjet
Liverpooli gati ta sakrifikojë Oxlade-Chamberlain për Douglas Luiz

Liverpooli gati ta sakrifikojë Oxlade-Chamberlain për Douglas Luiz

Premier League
Gratë e sportistëve të famshëm që fitojnë miliona euro më shumë se sa burrat e tyre

Gratë e sportistëve të famshëm që fitojnë miliona euro më shumë se sa burrat e tyre

Yjet
Probleme serioze për Liverpoolin: Klopp mund ta fillojë sezonin e ri pa tetë lojtarë

Probleme serioze për Liverpoolin: Klopp mund ta fillojë sezonin e ri pa tetë lojtarë

Premier League
Perrie Edwards fejohet me Alex Oxlade-Chamberlain

Perrie Edwards fejohet me Alex Oxlade-Chamberlain

Yjet
Man Utd interesohet për transferimin e Oxlade-Chamberlain

Man Utd interesohet për transferimin e Oxlade-Chamberlain

Premier League
Finalja e Ligës së Kampionëve: Të dashurat bukuroshe që iu rrinë në krahë lojtarëve të Real Madridit dhe Liverpoolit

Finalja e Ligës së Kampionëve: Të dashurat bukuroshe që iu rrinë në krahë lojtarëve të Real Madridit dhe Liverpoolit

Yjet
Specialisti i ndërhyrjeve në gju akuzohet nga ish-lojtari i Ligës Premier se ia shkatërroi karrierën

Specialisti i ndërhyrjeve në gju akuzohet nga ish-lojtari i Ligës Premier se ia shkatërroi karrierën

Premier League
Arsenali po punon në rikthimin e Oxlade-Chamberlain

Arsenali po punon në rikthimin e Oxlade-Chamberlain

Premier League
Bellingham shkruan historinë, thyen shumë rekorde me golin ndaj Man Cityt në Ligën e Kampionëve

Bellingham shkruan historinë, thyen shumë rekorde me golin ndaj Man Cityt në Ligën e Kampionëve

Ndërkombëtare
Klopp dhe Liverpooli kanë gati ‘fshesën’ e verës me gjashtë largime, Xherdan Shaqiri pjesë e listës

Klopp dhe Liverpooli kanë gati ‘fshesën’ e verës me gjashtë largime, Xherdan Shaqiri pjesë e listës

Premier League