Ajo është një prej blogereve më të famshme shqiptare, dhe mjaft aktive në rrjetet sociale.

Armina Mevlani gjithashtu është e njohur edhe për dashurinë e madhe që ka ndaj djalit të ish-presidentit shqiptar, Sali Berishës, Shkelzenit.

Kohët e fundit bukuroshja po sjell imazhe tejet seksi në llogarinë personale në Instagram teksa po shoqërohet nga mikesha, Borana Baci.

View this post on Instagram

When Island Life was Wild 🌴

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on Mar 25, 2019 at 9:52am PDT

“Kur bota e ishullit ishte e egër”, ka shkruar ndër të tjerash zeshkania gjersa shihet e veshur në bikini.

Theksojmë se zeshkania pranon se beson në dashuri, teksa tradhtinë nuk do ta falte dhe mes tjerash ajo shtoi se sekretet e vetes vështirë arrin t’i mbajë.

Armina është prej blogereve më të ndjekura shqiptare me një stil të shtrenjtë të jetës dhe shije unike të veshjes. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Since FORVER ! I wish my soul sister Happy Birthday, always together and always with me! I wouldn’t be who I am without you @boranabaci ❤️

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on Mar 24, 2019 at 6:00am PDT