LAJMI I FUNDIT:

Ariana Grande dhe James Corden risjellin me muzikë skenat e filmit “Titanic”

Ariana Grande dhe James Corden risjellin me muzikë skenat e filmit “Titanic”
Ariana Grande (Foto: Getty Images)
Reklama

Ariana Grande dhe James Corden janë bashkuar për të risjellë tregimin e Jack Dawson dhe Rose DeWitt Bukater nga filmi “Titanic” në emisionin The Late Late Show.

Corden është shfaqur në rolin e karakterit të Leonardo DiCaprios, Jack, duke veshur një pallto të gjatë.


“Sonte i kemi 13 këngë, nëntë skena, një akt dhe zero presion – kjo është Ariana Grande në një kolonë zanore të ‘Titanic'”., ka thënë moderatori me entuziazëm.

Lajmet për Ariana Grande
Lexo po ashtu Lajmet për Ariana Grande

Këngëtarja e ka nisur këndimin me hitin “Styx”, “Come Sail Away”, ndërkohë që kanë risjellë skenat e filmit nga viti 1997.

Gjatë emisionit ka kënduar edhe prezantuesi 39-vjeçar duke e entuziazmuar publikun.

Nuk ka munguar edhe ribërja e skenave brenda anijes e sidomos skena e famshme në pjesën e përparme të Titanikut.

Filmi me regji të James Cameronit ka sjellë tregimin e një aristokrateje 17-vjeçare, e cila dashurohet me një artist të varfër në anijen “Titanic”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes dhe e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
“Big Brother Vip Albania 3” do të nisë në vitin 2024

“Big Brother Vip Albania 3” do të nisë në vitin 2024

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori