LAJMI I FUNDIT:

Antonela Berisha zbulon dhuratën më të shtrenjtë nga partneri: Më ka dhuruar një apartament me vlerë 300 mijë euro

Antonela Berisha zbulon dhuratën më të shtrenjtë nga partneri: Më ka dhuruar një apartament me vlerë 300 mijë euro

Antonela Berisha u bë e famshme për publikun me pjesëmarrjen e saj në emisionin “Përputhen” e më  pas edhe në Big Brother VIP Albania.

Reklama

Që atëherë ajo komentohet edhe për deklarata që bën apo paraqitjen e ndryshe televizive ku ajo nuk heziton të jetë transparente.

Së fundmi, ajo ishte e ftuar në emisionin “Zemër Luana” ku edhe u vu përball disa pyetjeve rreth jetës së saj private.

Foto: Antonela Berisha/Instagram

Gjatë njërës prej lojërave, Antonela u pyet të zbulonte dhuratën më të shtrenjtë që i ka bërë partnerit dhe anasjelltas.

Ajo zbuloi se dhurata më e kushtueshme që ka pranuar nga partneri ka vlerën e 300 mijë eurove dhe është një apartament.

Foto: Antonela Berisha/Instagram

“Unë i kam dhuruar vetën time, vlejë shumë me thënë të drejtën, nuk kam një çmim, por për të vlejë tepër, ndërsa ai më ka dhuruar një duplex (apartament) në Tiranë me vlerë 300 mijë euro”, është shprehur Antonela.

Ndryshe, kujtojmë që gjatë qëndrimit në BBVA, Antonela ishte përshirë në një debat të ashpër me këngëtaren Big Mama, i cili kishte vazhduar edhe pas daljes së tyre nga shtëpia e famshme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Magazina
“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

Magazina
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan "One in a Milion"

Magazina
Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

Magazina
Kalo në kategori