LAJMI I FUNDIT:

Antonela Berisha tregon se do të jetë pjesë e “Sanremo 2022”

Antonela Berisha tregon se do të jetë pjesë e “Sanremo 2022”
Foto: Facebook

Ajo është bërë e famshme nga programi i dashurisë, “Përputhen”, në të cilin ishte pjesë e sezonit të parë.

Reklama

Bëhet fjalë për Antonela Berishën, e cila po ashtu iu bashkua formatit të Big Brother VIP.

Megjithatë, së fundmi u bë e ditur se bukuroshja do të jetë pjesë e festivalit të madh italian, “Sanremo 2022”.

Antonela Berisha (Foto: Instagram)

Kjo është bërë e ditur në një postim të shpërndarë nga vet biondja në InstaStory.

E njëjta ka publikuar detajet në një postim në rrjete sociale pasi lajmi doli në mediet italiane.

Të gjitha lajmet nga Antonela Berisha
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Antonela Berisha

“Kumbara e javës do të jetë ylli ndërkombëtar Antonela Berisha, prezantuesja shqiptare pjesëmarrëse në edicionin e fundit të Big Brother VIP e cila është zhvendosur në Itali që prej vitit 2010 dhe më pas është kthyer në atdhe në vitin 2019 pas diplomimit për të drejtuar programe të suksesshme dhe për t’u bërë ikonë mode dhe në rrjete sociale. Tashmë shoëgirl-ja bukuroshe është gati të magjepsë edhe audiencën televizive italiane, duke nisur nga të ftuarit e Sanremo 2022”, thuhet në shkrim.

Antonela Berisha (Foto: Instagram)

Festivali i muzikës “Sanremo” do të nisë të martën më 1 shkurt dhe do të përfundojë të shtunën më 5 shkurt. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina

"O Sa Mirë" nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga "Portokalli" dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij

Magazina
Shakira flet zemërthyer në intervistën e fundit për ndarjen nga Pique: U ndjeva si një plehrë e hedhur në kosh dhe e rrethuar nga minjtë

Shakira flet zemërthyer në intervistën e fundit për ndarjen nga Pique: U ndjeva si një plehrë e hedhur në kosh dhe e rrethuar nga minjtë

Magazina
Dua Lipa për pak rrëzohet në skenë, ngatërrohet me balonin gjigant dhe balerinat detyrohet t'i vijnë ndihmë

Dua Lipa për pak rrëzohet në skenë, ngatërrohet me balonin gjigant dhe balerinat detyrohet t'i vijnë ndihmë

Magazina
Kalo në kategori