Sokoli i zhgënjyer me rastet e humbura: Mund të fitonim ndeshjen

Malisheva ka arritur ta ndalë në barazim pa gola 0-0 liderin aktual të Superligës, Dritën e Gjilanit.

Kjo ishte pika e parë për malishevasit pas shtatë dueleve me Dritën, pasi kishin humbur gjashtë ndeshje të njëpasnjëshme.

Trajneri i Malishevës, Bylbyl Sokoli ka mbetur i zhgnjëyer me rastet e humbura, pasi kishin shumë të tilla.

Malisheva ndal Dritën në barazim pa gola
Lexo po ashtu Malisheva ndal Dritën në barazim pa gola

“Kemi humbur dy-tre raste të qindpërqindta. Në pjesën e parë me Sobowalen, por edhe me Mustafën dhe kjo është e pakuptimtë”.

“Duhet ta qëllojmë portën për të shënuar. Rezultati baras është real përballë Dritës. Para pak ditësh luajtëm 120 minuta në Kupë. Mungonte freskia. Ishim të lodhur, por jam i kënaqur me rezultatin”, ka thënë Sokoli. /Telegrafi/

"Mjekët më thanë se së shpejti do të vdes", Ish-portieri gjerman tregon sëmundjen e rëndë me të cilën po përballet

Tre sulmuesit që Xavi i do për të përforcuar sulmin e Barcelonës këtë verë

Bisedimet kanë nisur, Jose Mourinho befason të gjithë me skuadrën e tij të re

Rekordi i zi që Manchester United e ka thyer pas humbjes së thellë ndaj Crystal Palace

Po e kërkon e gjitha Evropa, sensacioni i River Plates ka vendosur të luajë për Real Madridin

Pas 22 vitesh klubi i njohur kthehet në Ligën Premier – fituesit e titullit dhe një trofeu evropian tani janë në elitën e futbollit anglez