LAJMI I FUNDIT:

Zyrtare: Alban Shillova largohet nga Malisheva

Zyrtare: Alban Shillova largohet nga Malisheva

Alban Shillova ka konfirmuar largimin nga Malisheva pas vetëm një viti në klub.

Sulmuesi i mirënjohur kosovar e konfirmoi vet vendimin përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

“Nga sot nuk jam pjesë e klubit FC Malisheva”, ka shkruar Shillova.


“Falënderoj kryesinë e klubit, stafin teknik, bashkëlojtarët dhe të gjithë tifozët e klubit”.

Malisheva ende nuk ka reaguar në lidhje me këtë postim, por që pritet të ketë një të tillë nga ta në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Ndërpreu pushimet me të dashurën dhe babai i tij udhëtoi gjashtë orë kot për t’i sjell këpucët sportive - nuk luajti asnjë minutë në Euro 2024

Ndërpreu pushimet me të dashurën dhe babai i tij udhëtoi gjashtë orë kot për t’i sjell këpucët sportive - nuk luajti asnjë minutë në Euro 2024

Përfaqësueset
Djali i tij është sensacioni i Euro 2024, por babai i Yamalit e tepron me deklaratën për Messin

Djali i tij është sensacioni i Euro 2024, por babai i Yamalit e tepron me deklaratën për Messin

La Liga
U rrah me tifozë për të shpëtuar familjen e tij në tribuna, Darwin Nunez përballet me një pezullim të gjatë

U rrah me tifozë për të shpëtuar familjen e tij në tribuna, Darwin Nunez përballet me një pezullim të gjatë

Ndërkombëtare

"I them çdo ditë eja te Real Madridi" - Carvajal tregon se cilin lojtar të Spanjës e do te Los Blancos

Përfaqësueset
Anglisë mund t’i jepet një avantazh i madh përpara finales së Euro 2024 kundër Spanjës

Anglisë mund t’i jepet një avantazh i madh përpara finales së Euro 2024 kundër Spanjës

Përfaqësueset
Super kompjuteri parashikon se kush e fiton finalen e Euro 2024 mes Spanjës dhe Anglisë

Super kompjuteri parashikon se kush e fiton finalen e Euro 2024 mes Spanjës dhe Anglisë

Përfaqësueset
Kalo në kategori