Futbollisti spanjoll, Theo Hernandez, pas kalimit në Itali duket se e ka gjetur edhe të dashur të re.

Zoe Cristofoli është modelja dhe personaliteti me ndikim në rrjetet sociale, e cila ia ka rrëmbyer zemrën lojtarit të Milanit.

Sportmediaset raporton se Theo dhe Zoe janë fotografuar bashkë nga paparacit në një restorant në qendër të Milanos.

View this post on Instagram

Me me & me🖤 by @pigo__95

A post shared by ZOE CRISTOFOLI (@zoe_cristofoli) on Dec 9, 2019 at 11:12am PST

Ndërkohë, në profilin e Cristofolit në Instagram, ku numëron afro gjysmë milion ndjekës, bukuroshja ka disa poza të publikuara, në të cilat i ka treguar tatuazhet e shumta në trupin e saj.

Arrestohet modelja që e kishte akuzuar rrejshëm Theo Hernandezin për ofendim seksual Arrestohet modelja që e kishte akuzuar rrejshëm Theo Hernandezin për ofendim seksual

Ka pasur thashetheme se 22-vjeçari ka qenë në një lidhje të shkurtër me Elisa De Panicis, por e gjitha ka përfunduar dhe ai ka vazhduar tutje. /Telegrafi/

View this post on Instagram

100% juice of Zoe🥤🥰🤷🏼‍♀️

A post shared by ZOE CRISTOFOLI (@zoe_cristofoli) on Feb 11, 2020 at 6:24am PST

View this post on Instagram

Sorry Mama🖤. #tokyoinspo

A post shared by ZOE CRISTOFOLI (@zoe_cristofoli) on Jan 19, 2020 at 2:55am PST