Këngëtarët Young Zerka dhe Argjentina Ramosaj kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor.

“Pishman” titullohet kënga e tyre e re, e cila i sjell për herë të parë dyshen në bashkëpunim.

Kënga është ritmike dhe RnB, dhe është punuar nga producenti Cekic Beatz.

Foto: Young Zerka/YouTube

Ndërkohë vargjet e tekstit i janë besuar kantautores Filloreta Raçi – Fifi.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer në Shqipëri.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Argjentina vjen me një paraqitje mjaft atraktive dhe joshëse, teksa mjaft me stil duket edhe Young Zerka në këtë klip.

Videoja muzikore i është besuar produksionit Pro Video. /Telegrafi/

Reklama