LAJMI I FUNDIT:

Young Zerka dhe Alandy publikojnë këngën e re “Sorry”

Young Zerka dhe Alandy publikojnë këngën e re “Sorry”
Foto: Young Zerka/Instagram

Këngëtari Young Zerka ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me producentin Alandy.

“Sorry” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është ritmike-verore.

Muzika është punuar nga producenti Alandy, Young Zerka , dhe Edlir Begolli.

Ndërkohë edhe për vargjet e tekstit janë kujdesur vet dyshja interpretuese Young Zerka dhe Alandy.

Foto: Young Zerka/Instagram

Kënga është vizualizuar edhe me klip, i cili është mjaft veror dhe xhirimet janë kryer në një klub nate në Tiranë.

Ana vizuale i është besuar MAX Production në Tiranë.

Young Zerka përndryshe është mjaft i pëlqyer për stilin e tij të muzikës, përkatësisht të kënduarin në stilin xhamajkan. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Nuk kam pasur kah t'ia mbaj", Drenusha Latifi tregon se pse nuk largohej nga bashkëshorti abuziv në Suedi

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina

"Të lutem babi ndalu", Drenusha tregon thirrjet që vajza e saj ia bënte ish-burrit në momentet agresive mes prindërve

Magazina
Kalo në kategori