Këngëtari Young Zerka ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me producentin Alandy.

Reklama

“Sorry” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është ritmike-verore.

Muzika është punuar nga producenti Alandy, Young Zerka , dhe Edlir Begolli.

Ndërkohë edhe për vargjet e tekstit janë kujdesur vet dyshja interpretuese Young Zerka dhe Alandy.

Foto: Young Zerka/Instagram

Kënga është vizualizuar edhe me klip, i cili është mjaft veror dhe xhirimet janë kryer në një klub nate në Tiranë.

Ana vizuale i është besuar MAX Production në Tiranë.

Young Zerka përndryshe është mjaft i pëlqyer për stilin e tij të muzikës, përkatësisht të kënduarin në stilin xhamajkan. /Telegrafi/

Reklama