LAJMI I FUNDIT:

Alandy

14 Artikuj

Lule Mustafa dhe Blero publikojnë duetin “Motër e vlla”

Lule Mustafa dhe Blero publikojnë duetin “Motër e vlla”

Muzikë
Alandy dhe Stine sjellin këngën e re “Am Do”

Alandy dhe Stine sjellin këngën e re “Am Do”

Muzikë
Publikohet “Ajo shkoi” nga Estto

Publikohet “Ajo shkoi” nga Estto

Muzikë
Young Zerka dhe Alandy publikojnë këngën e re “Sorry”

Young Zerka dhe Alandy publikojnë këngën e re “Sorry”

Muzikë
Vjen me videoklip “Malena” nga Majk dhe Geti

Vjen me videoklip “Malena” nga Majk dhe Geti

Muzikë
Ghetto Geasy, Majk dhe Onat lansojnë videoklipin e këngës “Vamos”

Ghetto Geasy, Majk dhe Onat lansojnë videoklipin e këngës “Vamos”

Muzikë
NRG Band me videoklip të ri

NRG Band me videoklip të ri

Muzikë
Lansohet “Dashuri” nga Estto dhe NRG Band

Lansohet “Dashuri” nga Estto dhe NRG Band

Muzikë
“Ma Jolie”, lansohet klipi i ri nga Gent Fatali

“Ma Jolie”, lansohet klipi i ri nga Gent Fatali

Muzikë
Samanta publikon klipin e këngës “E jotja”

Samanta publikon klipin e këngës “E jotja”

Muzikë
“Bubble”, klipi i ri nga Dhurata (Video)

“Bubble”, klipi i ri nga Dhurata (Video)

Muzikë
Serdar Ortac dhe Sinan Akcil kopjojnë këngën e Dhurata Dorës? (Video)

Serdar Ortac dhe Sinan Akcil kopjojnë këngën e Dhurata Dorës? (Video)

Muzikë
Greta shfaqet joshëse në klipin e ri (Video)

Greta shfaqet joshëse në klipin e ri (Video)

Muzikë
Fifi lanson këngën e re (Video)

Fifi lanson këngën e re (Video)

Muzikë