LAJMI I FUNDIT:

Alandy dhe Stine sjellin këngën e re “Am Do”

Alandy dhe Stine sjellin këngën e re “Am Do”
Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtari njohur nga Shqipëria, Stine, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

Reklama

Ai ka bashkuar forcat me producentin e artistin Alandy, kënga e të cilëve mban titullin “Am Do”.

Ky projekt është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe tani i plotë ndodhet në platformën YouTube.

Stine dhe Alandy (Foto: YouTube)

Muzika dhe teksti është shkruar nga vet artistët, kurse për producimin është përkujdesur Max Production.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Stine edhe këtë vit ka qenë mjaft aktiv dhe publikoi një sërë prurjesh që u mirëpritën nga publiku.

I njëjti i ka qëndruar besnik zhanrit të tij muzikor që nga fillimi i karrierës. /Telegrafi/