LAJMI I FUNDIT:

“Ma Jolie”, lansohet klipi i ri nga Gent Fatali

“Ma Jolie”, lansohet klipi i ri nga Gent Fatali
Gent Fatali në videoklipin e këngës "Ma Jolie" (Foto: Screenshot/YouTube/Gent Fatali)

“Ma Jolie” mban titulli kënga më e re e Gent Fatalit, e cila është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Reklama

Kënga e re është realizim i producentit Alandy, ndërsa tekstin e ka shkruar vet këngëtari.

Të gjitha lajmet nga Gent Fatali
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Gent Fatali

Për xhirimin e videos muzikore është angazhuar Kotorri që e ka bërë regjinë.

Bashkëpunimi me Bes Kallakun, ka qenë një prej projekteve më të fundit të Gent Fatalit që është pëlqyer shumë.

Videoklipi i këngës “Na vjen dita (Bella Ciao)” u lansua në verën e vitit të kaluar dhe është shikuar mbi 5.7 milionë herë në YouTube. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Magazina
Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Magazina
Një influencues kinez ndërron jetë pas sfidës me alkool në TikTok - piu shtatë shishe gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë

Një influencues kinez ndërron jetë pas sfidës me alkool në TikTok - piu shtatë shishe gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë

Magazina
Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Magazina
Kalo në kategori