LAJMI I FUNDIT:

Greta shfaqet joshëse në klipin e ri (Video)

Greta shfaqet joshëse në klipin e ri (Video)

Këngëtarja nga Shqipëria, Greta Koçi, ka lansuar videon e re muzikore për fansat e muzikës së saj.

Reklama

“Atij” mban titullin kënga, e cila vjen në një version të qetë, ndërsa Greta shfaqet mjaft joshëse në klip.

Muzikën e ka bërë Alandy (‘Max Audio’), ndërsa tekstin e ka shkruar Fifi.

Ana vizuale i është besuar Max Production që e ka realizuar videoklipin.

Në javët e fundit, këngëtarja i ka publikuar disa imazhe në rrjetet sociale, ku është shfaqur tejet e pëlqyeshme.

Një set fotografik që ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga ndjekësit  e Gretës. /Telegrafi/

Greta Koçi shfaqet joshëse (Foto)
Lexo po ashtu Greta Koçi shfaqet joshëse (Foto)

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley

Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley "Can't help falling in love"

Magazina
Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Magazina
Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Kalo në kategori