LAJMI I FUNDIT:

Greta Koçi shfaqet joshëse (Foto)

Greta Koçi shfaqet joshëse (Foto)
Reklama

Këngëtarja Greta Koçi është mjaft e pëlqyer dhe e kërkuar nga publiku.

Ka kohë që Greta nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, megjithatë motra e saj e vogël Eni zbuloi pak ditë më parë në një intervistë për “Prive” se ato të dyja do të vijnë së shpejti me një bashkëpunim.


Greta është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat numëron me mijëra fansa.

Greta Koçi befasohet me një tufë lule, nuk e zbulon personin që ia dhuroi (Foto)
Lexo po ashtu Greta Koçi befasohet me një tufë lule, nuk e zbulon personin që ia dhuroi (Foto)

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram ku shfaqet mjaft joshëse, e trukuar me një grim të lehtë dhe me një stil joshës.

Tash e një kohë këngëtarja ka deklaruar se është beqare, megjithatë me anë të këtyre fotografive po arrin që të rrëmbejë zemrat e shumë meshkujve. /Telegrafi/

#photooftheday #stylish #beauty #perfect #makeup #beautyface

A photo posted by GRETA KOCI – Singer (@gretakoci1) on Feb 7, 2017 at 3:08am PST

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Magazina
“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

Magazina
Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës "Porsche", nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

Magazina
Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori