LAJMI I FUNDIT:

Vjen me videoklip “Malena” nga Majk dhe Geti

Vjen me videoklip “Malena” nga Majk dhe Geti
(Foto: Instagram/ghettogeasy)

Majk dhe Ghetto Geasy e kanë lansuar bashkëpunimin më të ri muzikor që mban titullin “Malena”.

Reklama

Kujtojmë që versioni audio i kësaj kënge rrodhi në internet në javën e kaluar dhe u pëlqye shumë nga fansat e dy reperëve.

Ata mezi prisnin që kënga të kompletohej edhe nga ana vizuale dhe të shfaqej në versionin e plotë para tyre.

Geasy dhe Majk e kanë shkruar tekstin e këngës, ndërsa orkestrimi dhe miksimi është bërë nga Alandy.

Rzon e ka bërë ‘beat-in’, Astrit Stafa është kujdesur për pjesën e kitarës, ndërsa videoklipin e ka xhiruar produksioni Imagine Films.

Getoar Selimi dhe Kastriot Rexha kanë ditur të krijojnë hite të mëdha secilën herë që kanë bashkëpunuar, prandaj pritet që edhe ky projekt të ndjekë të njëjtën rrugë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Magazina
Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Magazina
Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Magazina
Kalo në kategori