LAJMI I FUNDIT:

NRG Band me videoklip të ri

NRG Band me videoklip të ri
Besnik Qaka (Foto: Instagram/besnikqaka)

Anëtarët e grupi të njohur “NRG Band” e kanë prezantuar këngën e tyre më të re për fansat e tyre. “Prej teje”mban titullin kjo këngë, të cilën e kanë sjellë të vizualizuar edhe me videoklip.

Reklama

Muzika është punuar nga Besnik Qaka, gjersa për tekstin dhe bitin janë përkujdesur Muma dhe Alandy.

Besnik Qaka në klipin e ri (Foto: YouTube)

Klipi i këngës është realizuar në një nga bregdetet shqiptare, me një performancë mjaft të veçantë. Ana vizuale e projektit i është besuar produksionit Bug.

Të gjitha lajmet nga Nrg Band
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Nrg Band

Ndryshe, para pak javësh NRG Band sollën një tjetër këngë në bashkëpunim me Estto, të titulluar “Dashuri”.

Grupi këtë vit kanë qenë mjaft të angazhuar në muzikë, duke mos lënë anash edhe mbrëmjet e ndryshme muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Magazina
Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Magazina
Kalo në kategori