LAJMI I FUNDIT:

Lule Mustafa dhe Blero publikojnë duetin “Motër e vlla”

Lule Mustafa dhe Blero publikojnë duetin “Motër e vlla”
(Foto: Instagram/luleemustafa/bleromuharremi)

“Motër e vlla” është titulli i realizimit të ri muzikor që ka ardhur si duet ndërmjet Lule Mustafës dhe Blero Muharremit.

Reklama

Kënga me tematikë familjare ka ardhur e kompletuar edhe nga ana vizuale.

Besim Buzuku (Chipsi) e ka bërë muzikën dhe njëherësh e ka shkruar edhe tekstin e këngës.

View this post on Instagram

A post shared by Lule Mustafa (@luleemustafa)

Për aranzhimin janë përfshirë Marko dhe Edon, derisa miksimine ka bërë Alandy.

Produksioni XL Films është angazhuar për anën vizuale duke xhiruar videoklipin e këtij projekti. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Arnold Schwarzenegger kujton momentin kur i rrëfeu gruas së tij se kishte një fëmijë me shërbyesen e shtëpisë

Arnold Schwarzenegger kujton momentin kur i rrëfeu gruas së tij se kishte një fëmijë me shërbyesen e shtëpisë

Magazina
Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” - protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” - protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Magazina
Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
Kalo në kategori