LAJMI I FUNDIT:

Samanta publikon klipin e këngës “E jotja”

Samanta publikon klipin e këngës “E jotja”
Samanta Karavella (Foto: YouTube/MaxProductionAL)

“E jotja” titullohet kënga e re, të cilën Samanta Karavella e ka publikuar me videoklip.

Reklama

Muzikën e kanë bërë Apollo dhe vet këngëtarja, ndërsa tekstin e kanë shkruar Gent Fatali dhe Muma.

Alandy e ka bërë miksimin dhe masterizimin e këngës së realizuar në Max Audio.

Ndërsa për anën vizuale është kujdesur Max Production.

Kjo këngë vjen pas projektit “Kush jam” që u pëlqye shumë nga fansat e Samantës.

Videoklipi i asaj kënge u publikua më 26 korrik në YouTube dhe tash pas tri javës është shikuar afro 1.8 milion herë.

Edhe klipi i “Kush jam” u xhirua nga Max Production, ndërsa muzikën e kishte bërë Kledi Bahiti, me tekst të Fifit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Magazina
Do t'i dhuronte veshkën babait, Almeda Abazi mes lotësh: Nuk më lejuan mjekët sepse isha vetëm 15 vjeçe

Do t'i dhuronte veshkën babait, Almeda Abazi mes lotësh: Nuk më lejuan mjekët sepse isha vetëm 15 vjeçe

Magazina
Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Magazina
Kalo në kategori