LAJMI I FUNDIT:

Fifi lanson këngën e re (Video)

Fifi lanson këngën e re (Video)

Filloreta Raçi e njohur shkurt si Fifi, e ka publikuar videon më të re muzikore.

Reklama

Kënga mban titullin “Dashnia nuk osht falas” dhe vjen me një interpretim mjaft interesant.

Fifi: Dafina është një diva, një artiste e kompletuar (Video)
Lexo po ashtu Fifi: Dafina është një diva, një artiste e kompletuar (Video)

Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Alandy, ndërsa tekstin e ka shkruar vet këngëtarja.

Realizimi i videoklipit i është besuar Max Production. /Telegrafi/