LAJMI I FUNDIT:

Yaya Toure i vetofrohet gjigantit italian

Yaya Toure i vetofrohet gjigantit italian
Reklama

Mesfushori i Manchester City, Yaya Toure i është vetë ofruar Juventusit për sezonin e ardhshëm.

Afrikani do të mbetet pa kontratë në fund të sezonit dhe do të largohet nga klubi anglez.


Interi ishte i interesuar për 32 vjeçarin, por sipas Gianluca Di Marzios lojtari i është ofruar Juventusit.

Nuk është e çartë nëse Bianconerët kanë bërë ofertë për lojtarin.

Sipas kësaj ueb faqeje klubi torinez është i interesuar për Andre Gomesin e Benficas, që po ashtu e duan edhe Manchester United dhe Atletico Madrid. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Harrojeni “Fadil Vokrrin”, fusha e përmbytur nga ‘uji dhe lloçi’ në Lubjanë vjedh gjithë vëmendjen para ndeshjes në Ligën e Konferencës

Harrojeni “Fadil Vokrrin”, fusha e përmbytur nga ‘uji dhe lloçi’ në Lubjanë vjedh gjithë vëmendjen para ndeshjes në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Genc Nuza bëhet viral në rrjetet sociale, ndërpreu dy herë ndeshjen mes HJK Helsinki dhe Aberdeen

Genc Nuza bëhet viral në rrjetet sociale, ndërpreu dy herë ndeshjen mes HJK Helsinki dhe Aberdeen

Ndërkombëtare
Liverpooli bëhet skuadra e parë që arrin një moment historik për një klub anglez

Liverpooli bëhet skuadra e parë që arrin një moment historik për një klub anglez

Ndërkombëtare
Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Premier League
Bellingham dhe Real Madridi në mes të një udhëkryqi - anglezi mund ta humbë sezonin dhe Euro 2024

Bellingham dhe Real Madridi në mes të një udhëkryqi - anglezi mund ta humbë sezonin dhe Euro 2024

La Liga
Maldini thyen heshtjen pas shkarkimit e tij nga Milani, tregon gjithë detajet

Maldini thyen heshtjen pas shkarkimit e tij nga Milani, tregon gjithë detajet

Serie A
Kalo në kategori