LAJMI I FUNDIT:

Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?
Reklama

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, është zhvendosur në Tiranë këtë periudhë për angazhimin e saj në spektaklin “Dancing With The Stars”.

Ajo po tregohet mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit imazhe nga jetesa e saj në Tiranë dhe provat për spektaklin e vallëzimit.


Ndonëse rrallë ka dhënë detaje nga jeta e saj private, një video e fundit e publikuar nga bukuroshja drenicase, ka ngjallur kuriozitet te fansat.

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë
Lexo po ashtu Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Bëhet fjalë për një video në veturë, ku Xhuli shihet në sediljen e përparme, ndërsa nga sedilja e pasme shfaq një burrë me një kaskë motorike në kokë.

Foto: Juliana Nura/InstaStory

“A doni të shihni të dashurin tim të ri?”, iu drejtohet ajo fansave në video, ndërsa shfaq trupin e djaloshit dhe i thotë më pas “Hej zemër”.

Megjithatë, identiteti i mashkullit mbetet i fshehur falë kasës motorike, gjersa ajo shkruan në mbishkrimin e videos në InstaStory: “Ja tregon Xhuli për herë të parë të dashurin e vet”.

Xhuli shfaqet në Times Square, Andi zbulon 'hilen' se si çdo njeri mund të shfaqet për 15 sekonda në 'billboard'
Lexo po ashtu Xhuli shfaqet në Times Square, Andi zbulon 'hilen' se si çdo njeri mund të shfaqet për 15 sekonda në 'billboard'

Nuk dihet nëse kjo ka qenë vetëm një shaka e Xhulit për të argëtuar fansat, apo me të vërtetë dikush ka hyrë në zemrën e saj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Magazina
Kalo në kategori