LAJMI I FUNDIT:

Xhuli shfaqet në Times Square, Andi zbulon ‘hilen’ se si çdo njeri mund të shfaqet për 15 sekonda në ‘billboard’

Xhuli shfaqet në Times Square, Andi zbulon ‘hilen’ se si çdo njeri mund të shfaqet për 15 sekonda në ‘billboard’

Me sa duket lufta e Andit e Xhulit po vazhdon edhe pas përfundimit të spektaklit Big Brother Vip Kosova.

Reklama

Që të dy mbahen mend për përplasjet e panumërta e mospajtimet që kanë pasur gjatë qëndrimit në shtëpinë e vëzhguar nga kamerat.

Ky spektakël që u ndjek aq shumë nga të gjithë shqiptarët, vazhdon të përmendet akoma e gjithashtu edhe nga ish-banorët.

Xhuli pjesëmarrëse në Dancing With The Stars Albania?
Lexo po ashtu Xhuli pjesëmarrëse në Dancing With The Stars Albania?

Protagonistja e pothuajse të gjitha debateve, Xhuli Nura, vazhdon të komentohet ende nga shumë ndjekës, por, me sa duket edhe nga ish-banorët.

Xhuli së fundmi ka publikuar një video në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku tregon se imazhet e saj kanë dalë në njërin nga ekranet gjigande të Times Square, në New York.

Sigurisht që kundërshtari i saj i kahershëm, Andi Artani, kishte diçka për të shtuar mbi këtë pjesë.

Ai publikoi një fotografi në InstaStory duke shpjeguar mënyrën se si gjithkush ka mundësinë ta vendosë veten në ato ekrane për 15 sekonda. E këtë postim e përmbylli me një emoji të palaqos.

Foto: Andi Artani/Instagram

Bukuroshja ndërkohë në mbishkrimin e videos ishte shprehur se ky ishte një realizim ëndrre për të dhe paralajmëroi fansat e saj që ta ndjekin, pasi një gjë shumë e madhe po vjen prej saj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
U bë e njohur si Adriana në “The Sopranos”, aktorja Drea de Matteo i bashkohet platformës për të rritur për shkak të nevojës për para

U bë e njohur si Adriana në “The Sopranos”, aktorja Drea de Matteo i bashkohet platformës për të rritur për shkak të nevojës për para

Magazina
Kënga e re e Shakiras thuhet të jetë dedikim edhe për ish-vjehrrin

Kënga e re e Shakiras thuhet të jetë dedikim edhe për ish-vjehrrin

Magazina
Kalo në kategori