LAJMI I FUNDIT:

Will Smith dhe Martin Lawrence nisin xhirimet e “Bad Boys 3”

Will Smith dhe Martin Lawrence nisin xhirimet e “Bad Boys 3”
Martin Lawrence dhe Will Smith (Foto: Kevin Winter/Getty Images/Guliver)

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Will Smith i ka njoftuar fansat e shumtë lidhur me xhirimet e vazhdimit të tretë të filmit “Bad Boys”.

Ai e ka publikuar një fotografi në Instagram, ku ka pozuar së bashku me kolegun e tij, Martin Lawrence, i cili po ashtu luan në film.

“Dita e parë e xhirimeve fillon nesër (e hënë), i shikuam dy filmat e parë këtë fundjavë. Do të jetë çmenduri”, ka shkruar aktori në postimin e tij.

Ka kohë që flitet për xhirimin filmit të tretë aksion-komedi, ndërsa dy aktorët konfirmuan gjatë muajit nëntor se më në fund do të vijë filmi i ri.

Buxheti për “Bad Boys 3” është afro 100 milionë dollarë, ndërsa do të përfshihen shumë ndjekje me vetura.

Reklama

Filmi i parë “Bad Boys” u xhirua në vitin 1995 me regji të Michael Bay, ndërsa Martin Lawrence dhe Will Smith luajtën rolin e dy detektivëve Marcus Burnett dhe Mike Loërey. Përfitimet ishin mbi 141 milionë dollarë.

“Bad Boys II” u realizua në vitin 2003, po me regji të Michael Bay, ndërsa Lawrence dhe Smith i përsëritën rolet e tyre. Filmi solli mbi 273 milionë dollarë përfitime.

“Bad Boys 3” që do të mbajë titullin “Bad Boys for Life” pritet të jetë gati për publikun në vitin 2020. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Imran Amiti
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Kalo në kategori