LAJMI I FUNDIT:

Konfirmojnë Martin Lawrence dhe Will Smith: Do të xhirohet “Bad Boys 3”

Konfirmojnë Martin Lawrence dhe Will Smith: Do të xhirohet “Bad Boys 3”
Martin Lawrence dhe Will Smith (Foto: Kevin Winter/Getty Images/Guliver)

Kanë nisur përgatitjet e vazhdimit të tretë të filmave “Bad Boys” që titullohet “Bad Boys for Life”. Filmi i ri do të vijë pas 15 vitesh pauzë, ndërsa pritet të dalë në kinema më 17 janar të vitit 2020.

Në vitin e kaluar, njëri prej yjeve kryesore, Martin Lawrence, kishte thënë se nuk beson se do të xhirohet “Bad Boys 3” për shkak të largimit të regjisorit Joe Carnahan.

Mirëpo, në një postim në rrjetet sociale, së bashku me kolegun Will Smith, ai i ka befasuar fansat duket thënë se filmi i ri do të xhirohet.

Ata e kanë publikuar një video ku tregojnë se tashmë është zyrtare dhe se “Bad Boys 3” do të ndodhë.

Në video, dy aktorët hollivudianë duken shumë të gëzuar dhe të disponuar për faktin se do ta xhirojnë vazhdimin e tretë të filmit aksion.

Reklama

Krahas tyre, njërin prej roleve kryesore në film do ta luajë edhe Derrick Gilbert, ndërsa regjisorët e rinj janë Adil El Arbi dhe Bilall Fallah. Për skenarin janë angazhuar Chris Bremner dhe Joe Carnahan.

Kujtojmë se vazhdimi i tretë fillimisht ishte planifikuar për vitin 2017, pastaj në vitin 2018, ndërsa më në fund lansimi zyrtar i “Bad Boys 3” do të ndodhë në vitin 2020. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Imran Amiti
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Magazina
Kalo në kategori