LAJMI I FUNDIT:

West Ham rikthehet në garë për Maguiren, përmirëson ofertën për Man Utd

West Ham rikthehet në garë për Maguiren, përmirëson ofertën për Man Utd
Reklama

E ardhmja e Harry Maguire vazhdon të jetë ende në dyshim nëse do të mbetet apo do të largohet nga Manchester United.

Qendërmbrojtësi anglez në fakt nuk bën pjesë në planet e trajnerit Erik Ten Hag, por transferimi i tij te West Ham dështoi ditë më parë.


Skuadra angleze po insiston për t’i fituar shërbimet e tij dhe është rikthyer në garë për të nënshkruar me reprezentuesin anglez.

Dështon transferimi i Maguires te West Ham
Lexo po ashtu Dështon transferimi i Maguires te West Ham

Man Utd kishte refuzuar një ofertë prej 39 milionë eurove për qendërmbrojtësin, derisa The Sun raporton se West Ham do të ngritë ofertën.

‘Çekanët’ janë të gatshëm të ofrojnë 45 milionë euro në drejtim të United për ta bindur klubin anglez të lejoj largimin e Maguire.

Ten Hag i tregon hapur Maguires se çfarë pret në këtë sezon nga ai
Lexo po ashtu Ten Hag i tregon hapur Maguires se çfarë pret në këtë sezon nga ai

Vet qendërmbrojtësi është shprehur i hapur për t’iu bashkuar londinezëve pasi do të kishte një rol të rëndësishëm në qendër të mbrojtjes.

Gjithsesi ditët e fundit janë vendimtare për të ardhmen e Harry Maguire. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Harrojeni “Fadil Vokrrin”, fusha e përmbytur nga ‘uji dhe lloçi’ në Lubjanë vjedh gjithë vëmendjen para ndeshjes në Ligën e Konferencës

Harrojeni “Fadil Vokrrin”, fusha e përmbytur nga ‘uji dhe lloçi’ në Lubjanë vjedh gjithë vëmendjen para ndeshjes në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Genc Nuza bëhet viral në rrjetet sociale, ndërpreu dy herë ndeshjen mes HJK Helsinki dhe Aberdeen

Genc Nuza bëhet viral në rrjetet sociale, ndërpreu dy herë ndeshjen mes HJK Helsinki dhe Aberdeen

Ndërkombëtare
Liverpooli bëhet skuadra e parë që arrin një moment historik për një klub anglez

Liverpooli bëhet skuadra e parë që arrin një moment historik për një klub anglez

Ndërkombëtare
Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Premier League
Bellingham dhe Real Madridi në mes të një udhëkryqi - anglezi mund ta humbë sezonin dhe Euro 2024

Bellingham dhe Real Madridi në mes të një udhëkryqi - anglezi mund ta humbë sezonin dhe Euro 2024

La Liga
Maldini thyen heshtjen pas shkarkimit e tij nga Milani, tregon gjithë detajet

Maldini thyen heshtjen pas shkarkimit e tij nga Milani, tregon gjithë detajet

Serie A
Kalo në kategori