LAJMI I FUNDIT:

Wanda Nara dhe Mauro Icardi nënshkruajnë dokumentet e divorcit?

Wanda Nara dhe Mauro Icardi nënshkruajnë dokumentet e divorcit?
Foto: Instagram

Duket sikur udhëtimi i Mauro Icardit në Argjentinë dy javë më parë për të biseduar me Wanda Naran nuk dha rezultat, pasi raportimet e fundit sugjerojnë se dokumentet e tyre të divorcit janë nënshkruar.

Reklama

Marrëdhënia e dyshes së famshme, që ka bërë bujë të madhe prej vitesh, siç shihet është në përfundim.

“Këto janë letrat e divorcit që Wanda nënshkroi më 1 tetor kur Icardi erdhi këtu dhe foli me Ana Rosenfeld për orë të tëra në apartamentin e Nunez”, tha gazetari argjentinas Angel de Brito.

Wanda Nara dhe Mauro Icardi

“Aq sa duan të flasin për këtë, është nënshkruar nga Wanda. Tani fillon procesi ligjor”.

Pas ndarjes - Icardi e akuzon Wanda Naran se ka qenë toksike dhe se u përpoq t'ia kontrollonte jetën
Lexo po ashtu Pas ndarjes - Icardi e akuzon Wanda Naran se ka qenë toksike dhe se u përpoq t'ia kontrollonte jetën

Icardi nga ana tjetër javë më parë e quajti bionden si ‘toksike’ dhe pretendoi se u përpoq t’ia kontrollonte jetën.

Wanda, e cila u martua me sulmuesin e Galatasaray, Icardi në 2014, konfirmoi ndarjen në shtator.

Futbollisti ka dy fëmijë me Naran: Francesca, shtatëvjeçe dhe Isabella, pesëvjeçe.

Bukuroshja është gjithashtu nënë e tre fëmijëve të tjerë nga marrëdhënia me Maxi Lopez. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
U cilësua si ‘diss’ ndaj tij, Kristi komenton këngën e re të Keisit

U cilësua si ‘diss’ ndaj tij, Kristi komenton këngën e re të Keisit

Magazina
‘Më e bukur e ëma apo e bija' – Miss Universe Albania thotë se e dëgjon shpesh thënien

‘Më e bukur e ëma apo e bija' – Miss Universe Albania thotë se e dëgjon shpesh thënien

Magazina
Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Magazina
Adelina Berisha ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat atraktive nga vetura

Adelina Berisha ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat atraktive nga vetura

Magazina
Kalo në kategori