LAJMI I FUNDIT:

“Vizitat e Luizit në spital” – Arbër Hajdari përshkruan momentet më të vështira në Big Brother VIP Albania

“Vizitat e Luizit në spital” – Arbër Hajdari përshkruan momentet më të vështira në Big Brother VIP Albania
Foto: Screenshot/YouTube

Arbër Hajdari për dy vite radhazi ka qenë opinionist i Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ai ka qenë së fundmi i ftuar në “S’e luan topi”, ku mes tjerash ka treguar edhe për momentet më të vështira gjatë dy edicioneve të BBVA.

Sipas tij, momentet më të vështira kanë qenë kur banorët e Big Brother kanë përfunduar në spital duke theksuar rastin e Luizit dhe Fifit.

Foto: Screenshot/YouTube

Pjesë nga biseda e tyre:

Erjona Rusi: Po momentet më të vështira qoftë në këtë edicion apo në të kaluarin, kush ka qenë?

Arbër Hajdari: Momentet më të vështira kanë qenë kur kishin të bënin me spitale.

Erjona Rusi: Kur shkoi Luizi në spital?

Arbër Hajdari: Po dhe ai, po edhe vjet Fifi. Kanë qenë momente që ti thjesht gjendesh dhe duhet disa kohë të marrësh veten për të kuptuar se çfarë po ndodh. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina

"Pa ty" - Luiz Ejlli publikon kolonën zanore të filmit "Në kuadër të dashurisë"

Magazina
Publikohet traileri i parë i filmit të Beyonces

Publikohet traileri i parë i filmit të Beyonces "Renaissance Tour"

Magazina
Kalo në kategori