Ata janë një prej çifteve më të vjetra të shoubizit shqiptar.

Ka tashmë dekada që janë bashkë, kurse vitet i kanë bërë të duken vetëm numra.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Ilir Berani dhe Gili kanë vendosur që të befasojnë me një fotosesion mjaft magjepsës.

Ata duken më të dashuruar se kurrë teksa vitet i kanë bërë të duken numra. /Telegrafi/