Victoria Beckham ndezi spekulime për divorc muajin e kaluar kur fansat vunë re se ajo kishte hequr tatuazhin e saj me inicialet e bashkëshortit, David Beckham, nga kyçi i dorës.

Reklama

Dhe ish ylli i “Spice Girl” – e cila në fakt filloi të hiqte këtë vite më parë – vendosi rekord gjatë intervistës së saj në emisionin “Today” të enjten.

“Unë i kisha këto tatuazhe shumë kohë më parë dhe thjesht nuk ishin veçanërisht delikate”, tha ajo, duke vënë në dukje se burri dhe djemtë e saj janë të mbuluar me tatuazhe “të bukura”.

Foto: Reuters

“Të miat ishin pak të trasha dhe thjesht nuk ishin aq të bukura. Thjesht nuk dukeshin aq bukur. Nuk do të thotë asgjë më shumë se kaq”, vazhdoi ajo.

Reklama
Victoria Beckham fshin tatuazhin me inicialet e David - fansat spekulojnë për probleme në martesën e çiftit Victoria Beckham fshin tatuazhin me inicialet e David - fansat spekulojnë për probleme në martesën e çiftit
Reklama

“Mediat filluan të spekulojnë, se a u ndava nga burri im? Jo. Unë isha pak e sëmurë nga tatuazhi. Është kaq e thjeshtë”.

Duke folur për familjen e saj, stilistja, 48 vjeçe, trajtoi gjithashtu përçarjen e përfolur që rezultoi nga martesa e djalit, Brooklyn Beckham me Nicola Peltz në fillim të këtij viti.

Foto: Getty Images

“Ishte një dasmë e bukur. Si nënë, të shoh djalin tim kaq të lumtur, do të thotë shumë”, tha ajo në një intervistë të mëvonshme me Hoda Kotb dhe Savannah Guthrie.

Brooklyn dhe Nicola Peltz u bashkuan së fundmi me Victorian në Javën e Modës në Paris. /Telegrafi/

Reklama

Foto: YouTube