Një femër seksi! Rita Ora di seriozisht se si të rrëmbejë vëmendjen kur shfaqet me bikini.

Këngëtarja shqiptaro-britanike nuk ka frikë të tregojë linjat e saj në bikini të adoleshente të vogla dhe provokuese, duke u dhënë një atmosferë verore të gjithë atyre që i shohin fotografitë e saj, për të mos përmendur një ngritje të vogël të besimit për trupin, shkruan US Magazine.

Por aq e sigurt sa mund të duket, ajo nuk është e huaj për çështjet e imazhit të trupit, ashtu si pjesa tjetër e femrave. “A jam e sigurt për trupin tim? Jo”, i tha ajo Revistës Women’s Health në vitin 2017. “A jam ndjerë gjithmonë kështu, jo. Nuk u ndjeva mirë për veten time sot në fakt. Unë kurrë nuk e kam parë veten time si madhësinë e përsosur ose që kam trupin e përsosur”, ka thënë Rita.

Sidoqoftë, ajo shpreson që duke e zotëruar figurën e saj, do t’i inkurajojë vajzat e tjera që të ndjekin gjurmët e saj. Ajo vazhdon: “Si femër ka gjithmonë diçka që nuk na pëlqen në lidhje me trupin tonë. Është një gjë normale. Nëse do të mund të bëja një paradë poshtë Rrugës ‘Oxford’ lakuriq me të gjitha vajzat e mia që nuk janë modele tipike, do të doja. Sepse unë dua të shoh vajza që nuk kanë një madhësi zero në të brendshmet e mia. Unë i shoh ato duke më etiketuar në internet dhe ndjehen mirë”.

Nga bikinit e varura që shfaqen pak nën gjoks deri tek ato të lidhura me material në pjesën e sipërme, Ora bën që secili model i tyre në trupin e saj të qëndrojë bukur dhe me elegancë.

Në vazhdim ju sjellim disa nga paraqitjet më seksi të Ritës në bikini:

Foto: Rita Ora/Instagram

25 qershor 2020
Këngëtarja e hitit “Girls” i mahniti të gjithë me stolitë e vendosura në qafë, duke e bërë edhe më atraktive dukjen e saj në bikini.

Foto: Rita Ora/Instagram

19 maj 2020
Bukuroshja britanike u zhyt në bikini të vogla në ngjyrë ulliri.

Foto: Rita Ora/Instagram

25 Prill 2020
Duke e mbajtur atë në modë, Ora kishte veshur një material të printuar të kafshëve në bikinit e saj. “Ulur në kopshtin tim për pak vitaminë D këtë mëngjes”, kishte shkruar ajo në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Foto: Rita Ora/Instagram

24 Mars 2020
Në një fotografi super seksi, interpretuesja hiteve pozoi në bikini të kuqe, teksa po shijonte një not në pishinë.

Foto: Rita Ora/Instagram

16 shkurt 2020
Duke shfaqur gjymtyrët e saj të gjata dhe pak gjoksin, ylli i “X Factor” mori vëmendjen edhe kur u shfaq me bikini me tel të zi.

Foto: Rita Ora/Instagram

25 dhjetor 2019
Duke festuar Krishtlindjet në një varkë, Ora mahniti me dukjen e saj me rroba banje blu me një burrë dëbore (kukull) të ulur mbi supet e saj.

Foto: Rita Ora/Instagram

21 Dhjetor 2019
Tani është koha e notit! Këngëtarja shqiptaro-angleze dukej më bukuroshe se kurrë në një material livando.

Foto: Rita Ora/Instagram

20 dhjetor 2019
Me një pamje tërheqëse prej biondeje me flokë të shkurtra, ylli nga Prishtina nisi festën e saj të Krishtlindjes.

Foto: Rita Ora/Instagram

30 nëntor 2019
Nja dy ditë pas ditëlindjes së saj të 29-të, Ora pozoi në një vaskë të nxehtë të veshur me bikini të zeza me shije.

Foto: Rita Ora/Instagram

15 tetor 2019
Këngëtarja e hitit “For You” duket po aq seksi në këto bikini, të cilat i kishte kombinuar me stoli ari. /Telegrafi/