LAJMI I FUNDIT:

Valza dhe Kanita publikojnë projektin muzikor “Hala”

Valza dhe Kanita publikojnë projektin muzikor “Hala”
Valza Zhegrova dhe Kanita Suma (Foto: Youtube)

Dy prej artisteve më të ëmbla në estradën shqiptare, Valza Zhegrova dhe Kanita Suma, kanë bashkuar fuqitë e tyre për të sjell diçka të veçantë.

Reklama

Bëhet fjalë për këngën “Hala” që erdhi në bashkëpunim në mes dy këngëtareve shqiptare.

Një gjë të tillë e kanë bërë të ditur që të dyja përmes rrjetit social Instagram, ku kanë ndarë disa sekuenca nga projekti muzikore.

View this post on Instagram

HALA out now @valzaa.zh 🤍

A post shared by KANITA (@kanitasofficial) on Jul 5, 2020 at 11:08am PDT

Në instrumentalin e kësaj këngë ka punuar producenti Mixey dhe Apollo, ndërsa teksti është shkruar nga Muma.

Bukuroshet brune në klip janë shfaqur mjaft tërheqëse, ndërsa secila prej tyre ka paraqitur stilin në mënyrën e tyre.

View this post on Instagram

" H A L A " out now 🤍🤍🤍🤍 @kanitasofficial

A post shared by VALZA (@valzaa.zh) on Jul 5, 2020 at 11:04am PDT

Ndërkaq, projekti është publikuar në platforma digjitale dhe ka arritur të pëlqehet shumë nga admiruesit e muzikës së tyre. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Magazina

"Kënga Magjike" nuk do të organizohet këtë vit

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Magazina
Kalo në kategori