A e dini ndjenjën kur shikoni një film dhe kuptoni se keni parë aktorin diku tjetër?

Reklama

Për t’u siguruar që keni të drejtë, ktheheni te ‘Google’ dhe zbuloni se nuk është aktori për të cilin po mendoni.

Si duken fytyrat e nëntë këngëtarëve të famshëm që gjithmonë refuzuan të tregojnë portretin e tyre Si duken fytyrat e nëntë këngëtarëve të famshëm që gjithmonë refuzuan të tregojnë portretin e tyre

Por si? Kjo sepse ata duken shumë të ngjashëm!

Bright Side ka mbledhur 18 palë njerëz të famshëm që duken si binjakë identikë. /Telegrafi/

Beyonce dhe Dina Jane

Kourtney Kardashian dhe Amerie

Kate Middleton dhe Lauren Conrad

Jessica Lange dhe Caitlyn Jenner

Rihanna dhe Rita Ora

Kim Kardashian dhe Naya Rivera

Taylor Swift dhe Avicii

Thandie Newton dhe Zoe Saldana

Reklama

Zoe Saldana dhe Jada Pinkett Smith

Elizabeth Banks dhe Chelsea Handler

Roselyn Sanchez dhe Sandra Bullock

Reklama

Blake Lively dhe Victoria Azarenka

Dane Cook dhe Skylar Astin

Ruby Rose dhe Justin Bieber

Ian Somerhalder dhe Chace Crawford

Tom Hardy dhe Logan Marshall-Green

Emily Kinney dhe Evanna Lynch

Dallimi delikat me Daniel Radcliffe dhe Elijah Wood