LAJMI I FUNDIT:

Skena shqetësuese: Tifozi i Man Cityt u largua me barelë nga stadiumi i finales së Ligës së Kampionëve

Skena shqetësuese: Tifozi i Man Cityt u largua me barelë nga stadiumi i finales së Ligës së Kampionëve

Një tifoz i Manchester Cityt u nxor me barelë nga stadiumi ku po zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve, pasi u alivanos në tribuna.

Reklama

Daily Express raporton se mbështetësi i skuadrës angleze u vendos në një barelë dhe me sa duket po i jepej oksigjen nga stafi mjekësor.

Thuhet se sigurimi i stadiumit ishte i alarmuar për situatën përpara se tifozi të largohej nga stadiumi dhe të ngjitej shkallëve.

Përfundon pjesa e parë e finales së Ligës së Kampionëve mes Man Cityt dhe Interit
Lexo po ashtu Përfundon pjesa e parë e finales së Ligës së Kampionëve mes Man Cityt dhe Interit

Fotot e publikuara në rrjetet sociale shfaqin tifozin që largohej me barelë, ndërsa të tjetër i jepnin mbështetje me duartrokitje.

Një fotografi duket se tregonte tifozin e Cityt duke i ngritur dorën një tifozi tjetër, duke sugjeruar se ai ishte i vetëdijshëm ndërsa po largohej me barelë.

Incidenti ndodhi në pjesën e parë të finales së Ligës së Kampionëve me Cityn dhe Interin që nuk arritën të shënonin gol. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Premier League
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Dy lojtarët më të rrezikshëm të Real Madridit me të cilët është përballur Xavi si trajner i Barcelonës

Dy lojtarët më të rrezikshëm të Real Madridit me të cilët është përballur Xavi si trajner i Barcelonës

La Liga
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

La Liga
Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

La Liga
Kalo në kategori