LAJMI I FUNDIT:

Të shtrirë në shtrat, Kiara dhe Luizi nuk ndalen teksa shijojnë një puthje plot afsh

Të shtrirë në shtrat, Kiara dhe Luizi nuk ndalen teksa shijojnë një puthje plot afsh

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito tashmë janë zyrtarisht një çift brenda shtëpisë së Big brother VIP Albania.

Reklama

Përkundër rezistimit të madh të Kiarës për t’ia dhënë puthjen Luizit – kjo gjë më në fund ndodhi në mbrëmjen e së mërkurës kur dyshja organizuan një “dasmë” brenda shtëpisë.

E që prej atij momenti, Luizi dhe Kiara duket se nuk po i ndalin më puthjet dhe momentet intime me njëri-tjetrin.

Foto: Big Brother VIP Albania/Instagram

Mbrëmjen e së enjtes, çifti ka shijuar një tjetër moment së bashku, kur të shtrirë në krevat kanë shijuar një puthje plot afsh.

Maestro nuk ka njohuri që Jugosllavia është shpërbërë, thotë se Kosova kufizohet me të
Lexo po ashtu Maestro nuk ka njohuri që Jugosllavia është shpërbërë, thotë se Kosova kufizohet me të

Fillimisht ka qenë moderatorja ajo e cila refuzonte t’i jepte përgjigje Luizit lidhur me një pyetje që ai ia bënte vazhdimisht, teksa vendosi që t’i përgjigjet vetëm me një pithje.

Në momentin që ndodhi kjo, disa nga banorët e tjerë në dhomën e gjumit dëgjohen duke bërtitur. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Magazina
Kalo në kategori