Luiz Ejlli është kthyer në një prej personazheve më të padëshiruar nga banorët brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Por krejt e kundërta po ndodh me publikun jashtë shtëpisë, të cilët mesa duket kanë një simpati ndaj këngëtarit shkodran.

Ai ka qenë gjatë gjithë javës i nominuar së bashku me Kiara Titon, Deamichele dhe Mikelën.

Pak para se t’iu kumtohej rezultati i votimit javor, moderatotja e programit pyeti të gjithë banorët se kush sipas tyre duhet të dalë nga shtëpia.

Foto: Top Channel

Duke i pyetur të gjithë e vet, secili prej tyre tha të njëjtin emër nga katër të nominuarit – Luiz Ejllit.

Reklama

Megjithatë me t’u kumtuar rezultati i publikut ,Luizi shpëtoi i para nga teleovitmi, duek rezultuar kështu se banori më i pëlqyer i publikut nga ata që ishin në nominim. /Telegrafi/

Reklama