LAJMI I FUNDIT:

Të famshmit që duken më të bukur në të 40-tat, sesa kur ishin në të 20-tat e tyre (Foto)

Të famshmit që duken më të bukur në të 40-tat, sesa kur ishin në të 20-tat e tyre (Foto)
Madonna

Ndonjëherë kur shohim rrudhat tona në pasqyrë, fatkeqësisht mendojmë për rininë tonë.

Për të mos lejuar që kjo të ndodhë përsëri, Bright Side do t’ju tregojë disa të famshëm, pamja e të cilëve u bë më interesante kur u kthyen 40 vjeç, transmeton Telegrafi.


Njëzetë fotografitë e fundit të yjeve të famshëm, para se ata të largoheshin përgjithmonë nga kjo botë (Foto)
Lexo po ashtu Njëzetë fotografitë e fundit të yjeve të famshëm, para se ata të largoheshin përgjithmonë nga kjo botë (Foto)

Këto fotografi do vërtetojnë më mirë se çdo fjalë që mosha e mesme ka përparësitë e veta.

Dhe me siguri do të pajtoheni me të, sidomos pas shikimit në Halle Berry.

Madonna

Tom Cruise

Elizabeth Hurley

Kate Winslet

Dwayne Johnson

Meryl Streep

Charlize Theron

Celine Dion

Gwyneth Paltrow

Jennifer Lopez

Daniel Craig

Nicole Kidman

Demi Moore

Matthew McConaughey

Daryl Hannah

Elle Macpherson

Oprah Winfrey

Mel Gibson

Halle Berry

Sean Penn

/Telegrafi/