LAJMI I FUNDIT:

Sulmohet seksualisht një vajzë në Lipjan, rasti raportohet pas tre muajve

Sulmohet seksualisht një vajzë në Lipjan, rasti raportohet pas tre muajve
Foto: Ilustrim

Një femër ka raportuar se para tre muajsh është sulmuar seksualisht nga një person.

Reklama

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se rasti është raportuar të enjten.

Tutje bëhet e ditur se pas intervistimit me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

“Lipjan. Me 09.02.2023 viktima femër kosovare ka raportuar se para tre muajve është sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar.  Pas intervistimit  të palëve me vendim të prokurorit,  rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Serbi nga Kosova shkoi në tubimin e partisë së Vuçiqit në Beograd, u lëndua për vdekje afër Nishit – familjarët kërkojnë drejtësi

Serbi nga Kosova shkoi në tubimin e partisë së Vuçiqit në Beograd, u lëndua për vdekje afër Nishit – familjarët kërkojnë drejtësi

Lajme
Serbët bëjnë fushatë kundër ushtarit amerikan që po qëndron në veri, bëjnë thirrje edhe për vrasjen e tij

Serbët bëjnë fushatë kundër ushtarit amerikan që po qëndron në veri, bëjnë thirrje edhe për vrasjen e tij

Lajme
Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për arrestimin e një personi, i përfshirë në disa vepra penale

Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për arrestimin e një personi, i përfshirë në disa vepra penale

Lajme
Kryetari i Zveçanit dhe ai i Zubin Potokut të gatshëm të punojnë nga objekti i komunës kur situata të stabilizohet

Kryetari i Zveçanit dhe ai i Zubin Potokut të gatshëm të punojnë nga objekti i komunës kur situata të stabilizohet

Elfije Boletini
Qetë në veri, numër i vogël i protestuesve

Qetë në veri, numër i vogël i protestuesve

Lajme
Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës dhe Serbisë të ulin tensionet

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës dhe Serbisë të ulin tensionet

Lajme
Kalo në kategori