LAJMI I FUNDIT:

Sulmohet një grua nga qeni në veri të Mitrovicës

Sulmohet një grua nga qeni në veri të Mitrovicës
Foto: Ilustrim

Një grua ka raportuar se është sulmuar nga një qen të cilin e shoqëronte një person.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 17:30 në rrugën “Kral Petri”, në veri të Mitrovicës.

Tutje bëhet e ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari nuk është takuar.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se është sulmuar nga një qen të cilin e shoqëronte i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari nuk është takuar, rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raport. /Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
“Ku je kryetar, a je a qysh je a”, “Qysh me i kry bre këto procese se unë amater” – Lekaj e Konjufca shkëmbejnë batuta para fillimit të seancës gjyqësore

“Ku je kryetar, a je a qysh je a”, “Qysh me i kry bre këto procese se unë amater” – Lekaj e Konjufca shkëmbejnë batuta para fillimit të seancës gjyqësore

Drejtësi
Policia publikon fotografinë e disa personave, kërkon ndihmë për arrestimin e tyre

Policia publikon fotografinë e disa personave, kërkon ndihmë për arrestimin e tyre

Lajme
Arrestohet në Kosovë njëri nga vëllezërit Avdyli, i akuzuar për vrasje në Norvegji

Arrestohet në Kosovë njëri nga vëllezërit Avdyli, i akuzuar për vrasje në Norvegji

Lajme
Vdekja e 4-vjeçares nga Gjakova, PRAK: Neglizhencë dhe sistem shëndetësor i brishtë, rasti të hetohet

Vdekja e 4-vjeçares nga Gjakova, PRAK: Neglizhencë dhe sistem shëndetësor i brishtë, rasti të hetohet

Lajme
Hyrje në sistemet kompjuterike e shpëlarje parash – ndalohen shtatë persona dhe sekuestrohen mjete të konsiderueshme materiale

Hyrje në sistemet kompjuterike e shpëlarje parash – ndalohen shtatë persona dhe sekuestrohen mjete të konsiderueshme materiale

Kronika e Zezë
Pranohen si prova materiale disa faqe të librit të dëshmitarit Kurtaj në gjykimin ndaj Thaçit dhe të tjerëve

Pranohen si prova materiale disa faqe të librit të dëshmitarit Kurtaj në gjykimin ndaj Thaçit dhe të tjerëve

Drejtësi
Kalo në kategori