LAJMI I FUNDIT:

Stresi: Kur të vdes tre milionë persona do të vijnë në varrim, as Tupacu s’ka me pas aso varrimi

Stresi: Kur të vdes tre milionë persona do të vijnë në varrim, as Tupacu s’ka me pas aso varrimi

Reperi i njohur Arkimed Lushaj – Stresi – ka qenë shumë i komentuar që nga hyrja e tij në shtëpinë e tij në Big Brother VIP Kosova.

Ai ka marrëvëmendjen qoftë me gjestet, njashtu edhe me deklaratat e tij apo edhe debatet që ka zhvilluar me banorë të ndryshëm.

Në një bisedë të bërë së fundmi brenda ambienteve të shtëpisë, reperi me prejardhje nga Tropoja rrëfeu se ka bërë aq karrierë dhe emër, aq sa në ditën e ceremonisë së varrimit mendon se do të ketë një numër milionësh të prezencës së njerëzve.

“Ky burrë këtu ka me e mbyt karrierën e do të vdesë, me tre milionë banorë që kanë me më ardhë në varrim, krejt Shqipëria e Kosova kanë me më ardhë, ka me qenë vargu ku s’pritet më, as Tupacu as Bigu s’kanë me pas aso varrimi, ditën kur të ma shkruan i madhi Zot”, ka thënë Stresi.

Reklama

E gjitha kjo ndodhi gjatë një bisede mes disa prej banorëve, ndërkohë që aktorja Shota Baraliu i ka sugjeruar që të mos e mendojë më vdekjen.

Përndryshe, një nga të nominuarit e javës pritet të lërë shtëpinë e Big Brother VIP Kosova sonte (e premte).

Të nominuarit janë: Gjon Karrica, Urimi dhe Alisa, Artan Thaqi, Shota Baraliu, MC Beka dhe Xhuli Nura. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Mariza Ikonomi sqaron të vërtetën e fotove me Luizin që u rikthyen në vëmendje pas hyrjes së tij në Big Brother VIP Albania

Mariza Ikonomi sqaron të vërtetën e fotove me Luizin që u rikthyen në vëmendje pas hyrjes së tij në Big Brother VIP Albania

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Butrint Avdyli
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Kalo në kategori