LAJMI I FUNDIT:

Stam kandidat për të zëvendësuar Bilicin te West Hami

Stam kandidat për të zëvendësuar Bilicin te West Hami
Getty Images

Me shumë mundësi West Hami do të fillojë sezonin 2017/18 me trajner të ri.

Reklama

Sipas Mirror, ‘The Hammers’ kanë identifikuar ish-mbrojtësin e Milanit dhe Lazios, Jaap Stam, si zëvendësues të Slaven Bilic.

Formacioni më i mirë me tullacët legjendarë (Foto)
Lexo po ashtu Formacioni më i mirë me tullacët legjendarë (Foto)

Aktualisht holandezi është trajneri i Readingut, por është në kërkim të një aventure më të madhe.

Aktualisht West Hami renditet në vendin e 12 në Ligën Premier. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Ish-mesfushori i Chelseat zbulon se tani është i pastrehë në moshën 32-vjeçare pas një diagnostikimi të gabuar të gjurit dhe karrierës së prishur nga alkooli

Ish-mesfushori i Chelseat zbulon se tani është i pastrehë në moshën 32-vjeçare pas një diagnostikimi të gabuar të gjurit dhe karrierës së prishur nga alkooli

Premier League
Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

La Liga
Zyrtare: Leicester City liron shtatë lojtarë

Zyrtare: Leicester City liron shtatë lojtarë

Premier League
Lionel Messi bën një kërkesë speciale për Arabinë Saudite mes vendimit për të ardhmen

Lionel Messi bën një kërkesë speciale për Arabinë Saudite mes vendimit për të ardhmen

Ndërkombëtare
Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Premier League
Zyrtare: Chelsea kompleton transferimin e talentit që u kërkua nga gjigantët evropianë

Zyrtare: Chelsea kompleton transferimin e talentit që u kërkua nga gjigantët evropianë

Premier League
Kalo në kategori