LAJMI I FUNDIT:

Reading

26 Artikuj

Ka luajtur për Chelsean, ka pasuri shumë më të madhe se Ronaldo e Messi dhe mund ta blejë Unitedin – Faiq Bolkiah është nipi i sulltanit të Bruneit

Ka luajtur për Chelsean, ka pasuri shumë më të madhe se Ronaldo e Messi dhe mund ta blejë Unitedin – Faiq Bolkiah është nipi i sulltanit të Bruneit

Ndërkombëtare
Mjellma ngjitet në majë të autobusit të qytetit në Angli – vozitet falas nëpër rrugët e qytetit

Mjellma ngjitet në majë të autobusit të qytetit në Angli – vozitet falas nëpër rrugët e qytetit

Fun Lajme
Manchester United fiton ndaj Reading, Casemiro shkëlqen me dy gola

Manchester United fiton ndaj Reading, Casemiro shkëlqen me dy gola

Premier League
Andy Carroll shënoi dy gola të jashtëzakonshëm brenda dy minutave, por të dy iu anulohen për pozitë jashtë loje

Andy Carroll shënoi dy gola të jashtëzakonshëm brenda dy minutave, por të dy iu anulohen për pozitë jashtë loje

Ligat tjera
Andy Carroll shpëton skuadrën e tij, vjedh gjithë vëmendjen me largimin e shkëlqyeshëm të topit nga vija e portës

Andy Carroll shpëton skuadrën e tij, vjedh gjithë vëmendjen me largimin e shkëlqyeshëm të topit nga vija e portës

Ligat tjera
Zyrtare: Drinkwater largohet nga Chelsea

Zyrtare: Drinkwater largohet nga Chelsea

Premier League
Sulmi në Angli po cilësohet si ‘akt terrorist’

Sulmi në Angli po cilësohet si ‘akt terrorist’

Nga Bota
Tre persona të vdekur, një person me thikë sulmon turmën në Angli

Tre persona të vdekur, një person me thikë sulmon turmën në Angli

Nga Bota
Shembja e skelave lëndoi tre persona, zjarrfikësit po kërkojnë për viktima tjera nën gërmadha

Shembja e skelave lëndoi tre persona, zjarrfikësit po kërkojnë për viktima tjera nën gërmadha

Nga Bota
Barkley po shkëlqen nën urdhrat e Lampardit, pas golit të bukur ndaj Barçës – shënon edhe kundër Readingut nga goditja e lirë

Barkley po shkëlqen nën urdhrat e Lampardit, pas golit të bukur ndaj Barçës – shënon edhe kundër Readingut nga goditja e lirë

Premier League
United fiton lehtësisht ndaj Readingut

United fiton lehtësisht ndaj Readingut

Premier League
Formacionet zyrtare: Manchester United – Reading

Formacionet zyrtare: Manchester United – Reading

Premier League
Macja e vogël ia ndaloi qenit gjigant përdorimin e hapësirës nëpër të cilën ajo qarkullon (Video)

Macja e vogël ia ndaloi qenit gjigant përdorimin e hapësirës nëpër të cilën ajo qarkullon (Video)

Fun Lajme
Treni hyri në kthesë të gabuar, përfundoi afro 300 kilometra larg stacionit të duhur (Foto)

Treni hyri në kthesë të gabuar, përfundoi afro 300 kilometra larg stacionit të duhur (Foto)

Dështime
U godit keq nga autobusi, u ngrit dhe hyri në kafene për të pirë birra! (Video, +16)

U godit keq nga autobusi, u ngrit dhe hyri në kafene për të pirë birra! (Video, +16)

Interesante
Huddersfield siguron inkuadrimin në Ligën Premier pas dramës së penalltive (Foto)

Huddersfield siguron inkuadrimin në Ligën Premier pas dramës së penalltive (Foto)

Premier League
Stam kandidat për të zëvendësuar Bilicin te West Hami

Stam kandidat për të zëvendësuar Bilicin te West Hami

Premier League
United tutje në FA Cup, e shkatërron Readingun (Video)

United tutje në FA Cup, e shkatërron Readingun (Video)

Premier League
Aksion fantastik, United dyfishon epërsinë (Video)

Aksion fantastik, United dyfishon epërsinë (Video)

Premier League
Formacionet e mundshme: Man Utd. – Reading

Formacionet e mundshme: Man Utd. – Reading

Premier League
Liverpooli largon edhe mbrojtësin e dytë

Liverpooli largon edhe mbrojtësin e dytë

Premier League
Arsenali kalon tutje (Video)

Arsenali kalon tutje (Video)

Premier League
Arsenali shënon përballë Readingut (Video)

Arsenali shënon përballë Readingut (Video)

Premier League
Formacionet bazë: Arsenal – Reading

Formacionet bazë: Arsenal – Reading

Ndërkombëtare