LAJMI I FUNDIT:

Formacionet zyrtare: Manchester United – Reading

Formacionet zyrtare: Manchester United – Reading

Manchester United do të jetë nikoqir i skuadrës Reading në kuadër të Kupës FA.

Reklama

Djajtë e Kuq që janë duke kaluar nëpër një formë të shkëlqyer me ardhjen e trajnerit Ole Gunnar Solskjaer, do të tentojnë të kalojnë tutje.

United është favorit për ta fituar këtë takim dhe për të kaluar tutje.

Në anën tjetër Reading do të tentojë të marrë një barazim që të sigurojë ndeshjen e kthimit para tifozëve të vet.

Tanimë janë publikuar edhe formacionet zyrtare nga të dy trajnerët.

Formacionet zyrtare:

Manchester United: Romero, Dalot, Darmian, Jones, Young, McTominay, Fred, Andreas, Mata, Lukaku, Alexis.

Reading: Jaakkola, Yiadom, Ilori, Moore, Richards, Kelly, Rinomhota, McCleary, Swift, Harriott, Loader. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Skena të jashtëzakonshme nga Arabia Saudite: 65 mijë tifozë e mirëpritën Benzeman në prezantim

Skena të jashtëzakonshme nga Arabia Saudite: 65 mijë tifozë e mirëpritën Benzeman në prezantim

Ligat tjera
Finalja e Ligës së Kampionëve: Vendi, koha, të rejat, formacionet e mundshme, yjet që duhen ndjekur

Finalja e Ligës së Kampionëve: Vendi, koha, të rejat, formacionet e mundshme, yjet që duhen ndjekur

Liga e Kampionëve
Ai vuajti dhe u refuzua për shkak të pamjes së tij - tani është hero pasi i solli West Hamit trofeun pas 43 vitesh

Ai vuajti dhe u refuzua për shkak të pamjes së tij - tani është hero pasi i solli West Hamit trofeun pas 43 vitesh

Ligat tjera
Aguero: Interi ka një nga sulmet më të mira në Evropë

Aguero: Interi ka një nga sulmet më të mira në Evropë

Liga e Kampionëve
Zidane ka refuzuar PSG-në, në listë tre trajnerë të tjerë

Zidane ka refuzuar PSG-në, në listë tre trajnerë të tjerë

Ligue 1
Xavi flet për mos transferimin e Messit dhe ardhjen e mundshme të Neymarit

Xavi flet për mos transferimin e Messit dhe ardhjen e mundshme të Neymarit

La Liga
Kalo në kategori