LAJMI I FUNDIT:

Mjellma ngjitet në majë të autobusit të qytetit në Angli – vozitet falas nëpër rrugët e qytetit

Mjellma ngjitet në majë të autobusit të qytetit në Angli – vozitet falas nëpër rrugët e qytetit

Operatori i autobusëve në një qytet britanik ka shpërndarë një foto të një mjellme e cila e përdori transportin publik duke hipur mbi një autobus urban.

Reklama

Reading Buses e vendosi një foto në Twitter ku shihet mjellma duke hipur në një nga autobusët e operatorit në Reading, Berkshire.

“Fluturimi është kaq i mbivlerësuar këto ditë”, shkroi Reading Buses në Twitter, raporton UPI, transmeton Telegrafi.

“Dhe me tarifat prej 2.25 eurove (2 funteve) në të gjithë autobusët tanë, edhe mjellmat e dinë se autobusi është më i miri! Mos u bëni një patë budallaqe — futuni në një nga autobusët tanë sot!”, thuhej tutje në postim.

Operatori në një postim vijues në Twitter shkroi se organizata bamirëse për kafshët e egra Swan Lifeline u kontaktua dhe e mori mjellmën për ta dërguar në një kontroll te veterinari dhe për ta vëzhguar atë.

“Faleminderit për të gjithë ata që ndihmuan me pasagjerin tonë të papritur sot”, mbylli postimin Reading Buses. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Fun
Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Fun
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Fun
U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

Fun
Kalo në kategori