LAJMI I FUNDIT:

Mjellma ngjitet në majë të autobusit të qytetit në Angli – vozitet falas nëpër rrugët e qytetit

Mjellma ngjitet në majë të autobusit të qytetit në Angli – vozitet falas nëpër rrugët e qytetit

Operatori i autobusëve në një qytet britanik ka shpërndarë një foto të një mjellme e cila e përdori transportin publik duke hipur mbi një autobus urban.

Reading Buses e vendosi një foto në Twitter ku shihet mjellma duke hipur në një nga autobusët e operatorit në Reading, Berkshire.

“Fluturimi është kaq i mbivlerësuar këto ditë”, shkroi Reading Buses në Twitter, raporton UPI, transmeton Telegrafi.

“Dhe me tarifat prej 2.25 eurove (2 funteve) në të gjithë autobusët tanë, edhe mjellmat e dinë se autobusi është më i miri! Mos u bëni një patë budallaqe — futuni në një nga autobusët tanë sot!”, thuhej tutje në postim.

Operatori në një postim vijues në Twitter shkroi se organizata bamirëse për kafshët e egra Swan Lifeline u kontaktua dhe e mori mjellmën për ta dërguar në një kontroll te veterinari dhe për ta vëzhguar atë.

“Faleminderit për të gjithë ata që ndihmuan me pasagjerin tonë të papritur sot”, mbylli postimin Reading Buses. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Babai u kthye në shtëpi pas tre muajsh, reagimi i së bijës preku 17 milionë njerëz

Babai u kthye në shtëpi pas tre muajsh, reagimi i së bijës preku 17 milionë njerëz

Fun
Kamarieres i lanë një bakshish shumë të vogël - amerikania nuk po mund të kuptojë se pse u shpërblye kaq pak

Kamarieres i lanë një bakshish shumë të vogël - amerikania nuk po mund të kuptojë se pse u shpërblye kaq pak

Fun
E qeshura e adhurueshme e këtij djali do t'ju bëjë ditën e mirë

E qeshura e adhurueshme e këtij djali do t'ju bëjë ditën e mirë

Fun
Kroati nuk u kujdes 'një sekondë' për drekën, shikoni se çfarë i ndodhi

Kroati nuk u kujdes 'një sekondë' për drekën, shikoni se çfarë i ndodhi

Fun
Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Interesante
Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Fun
Kalo në kategori